centrum stomatologiczne as

BEZSTRESOWO - BEZBOLEŚNIE - BEZPROBLEMOWO

stomatologia estetyczna

W ostatnich latach zaczęliśmy bardzo dbać o nasz wizerunek , dbamy o dobrą kondycję , wygląd, jego częścią jest także piękny śnieżnobiały uśmiech. Niestety próchnica , różne choroby oraz przyjmowane w dzieciństwie leki mogą działać niekorzystnie na estetykę naszych zębów.
Tymi problemami zajmuje się właśnie stomatologia estetyczna, poczynając od wysokoestetycznych wypełnień w pojedynczych zębach , kończąc na odbudowie i poprawie kształtu i koloru naszych wszystkich zębów, dzięki któremu możemy otrzymać uśmiech o jakim zawsze marzyliśmy.
Zabiegi estetyczne to również oczyszczanie z kamienia nazębnego , polerowanie i wybielanie zębów , które rozjaśnia barwę naszych wszystkich zębów o kilka do kilkunastu odcieni. Możemy dzięki temu uzyskać wymarzony uśmiech bez większej ingerencji w nasze zęby.
Do powyższych zabiegów należy także :bonding” . Polega on na pokryciu zęba cienką warstwą estetycznego materiału kompozytowego. Pozwala na poprawę kształtu, koloru, przebarwień, rozmiarów, estetyki zębów. Jesteśmy w stanie zmniejszyć diastemę (szparę) między zębową. Pomaga w utrzymaniu pięknego harmonijnego uśmiechu. Zabieg wykonujemy na fotelu bez pomocy technika w jeden dzień, często podczas jednej wizyty. To spektakularna metamorfoza dla pragnących szybkiego efektu. Jest to także tańsza alternatywa dla licówek czy koron protetycznych. Jest to metoda kierowana dla wszystkich pacjentów, którzy marzą o małoinwazyjnej metodzie zmiany uśmiechu. Metoda wiąże się z niewielką ingerencją w tkanki własne zęba.
Zajmujemy się również biżuterią nazębną w postaci kryształków Svarowskiego, złota, itd.
Wybielamy pojedyncze zęby, przebarwione najczęściej po leczeniu endodontycznym, wtedy wskazane jest „wybielanie od wewnątrz:” aplikując preparat do wnętrza zęba. Po wyznaczonym czasie pacjent pojawia się na kolejnej wizycie gdzie założone zostaje do zęba wypełnienie.
Rozwiązania protetyczne ( korony, licówki, mosty ) – w niektórych przypadkach istnieje konieczność zastosowania tych metod , które cechują się one szczególnie trwałością uzyskanego efektu. Ponadto można „poprawić” tutaj nie tylko kolor ale również i kształt zębów co często stanowi główny defekt kosmetyczny naszych zębów.
Wielu z nas zdarzyło się złamać lub mocno ukruszyć ząb przed jakąś dużą imprezą, istnieje wtedy możliwość pomocy przez natychmiastową odbudowę złamanych zębów na jednej wizycie.

socialmedia

znajdź nas na