o nas

krótko o nas

Tutaj najważniejszy jest pacjent – jest to nasze motto i według niego staramy się postępować. Największy nacisk kładziemy na zadowolenie naszych pacjentów. Oferujemy Państwu nowoczesne metody leczenia, wszystkie zabiegi odbywają się całkowicie bezstresowo i bezboleśnie. Pracujemy według najwyższych standardów.

Za cel stawiamy sobie przywrócenie pięknego uśmiechu każdemu z naszych pacjentów w komfortowej, miłej i co najważniejsze profesjonalnej atmosferze.
Lek. stom. Adrian Kownacki – zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią i protetyką.
Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu. Doktor posiada wieloletnie doświadczenie w stomatologii. Zajmuje się implantologią, chirurgią oraz zabiegami regeneracji kości. Ukończył prestiżowe curriculum implantologiczne uzyskując certyfikat ITI International Team for Implantology. Tym samym doktor dołączył do grona najlepszych implantologów w Polsce jak i za granicą.
Niebywała szybkość , precyzja, a przy tym niesamowite poczucie humoru podczas zabiegów chirurgicznych oraz implantologicznych minimalizuje stres do zera. Uczestnik wielu zagranicznych (Szwajcaria, Niemcy) i krajowych szkoleń.

Lek. stom. Aleksander Masłowski – – zajmuje się endodoncją mikroskopową, protetyką, oraz leczeniem zachowawczym naszych Pacjentów.
Doktor posiada wieloletnie doświadczenie w stomatologii, jest uczestnikiem wielu prestiżowych kursów krajowych i zagranicznych.

Lek. stom. Angelika Świątkowska – zajmuje się następującymi dziedzinami :
-stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa, protetyka, stomatologia dziecięca.
Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w różnych kursach.
Jest absolwentką prestiżowego szkolenia podyplomowego Curriculum Endodontycznego Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Lek. stom. Daria Jarczyńska – zajmuje się endodoncją mikroskopową oraz stomatologią zachowawczą i estetyczną.
Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. W 2015 roku ukończyłam Curriculum Endodontyczne PTE, czyli cykl szkoleń kształcenia podyplomowego podwyższającego poziom wiedzy zgodnie z wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Nasze panie higienistki dbają czyste zęby i białe uśmiechy naszych Pacjentów, a panie asystentki o fachową opiekę oraz pomoc przy wszystkich zabiegach stomatologicznych.

nowoczesny sprzęt

W celu zapewniania najwyższej jakości naszych usług oraz komfortu naszych pacjentów, nasza klinika jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny. Cały czas pracujemy nad tym, aby być na bieżąco ze światem nowych akcesoriów stomatologicznych i finalnie wdrożyć je do naszej kliniki.

socialmedia

znajdź nas na