centrum stomatologiczne as

BEZSTRESOWO - BEZBOLEŚNIE - BEZPROBLEMOWO

bezpieczeństwo
pacjenta

Miło nam poinformować wszystkich naszych pacjentów , że w trosce o Państwa najwyższe bezpieczeństwo , jako pierwsi w Polsce , zainstalowaliśmy we współpracy z firmą MELAG , najnowszy autoklaw Careclave – czyli urządzenie do sterylizacji narzędzi , używanych przez nas podczas zabiegów stomatologicznych.  Proces mycia , dezynfekcji oraz sterylizacji narzędzi odbywa się automatycznie i maszynowo co zapewnia najwyższe standardy i bezpieczeństwo. 

Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi oraz w pełni zautomatyzowanemu ciągowi mycia i sterylizacji narzędzi , możemy zapewnić Państwu najwyższe bezpieczeństwo przeprowadzanych u nas zabiegów stomatologicznych. 

Do naszej kliniki zakupiliśmy także nowoczesne urządzenia do plazmowej dezynfekcji powietrza Sterylizator powietrza Woodpecker Plasma Air Purifier – dezynfekcja plazmowa , nowość 2020 ! Sterylizacja powietrza za pomocą plazmy wysokociśnieniowej, szczególnie polecane do walki z wirusem Covid-19 . Wszyscy wiemy jak bardzo jest to ważne w dzisiejszych czasach.

 

socialmedia

znajdź nas na